Doprava na festivalu

Festival se koná hned na několika místech na nábřeží a tak máte tyto možnosti, jak se mezi jednotlivými místy přemisťovat:

Pěšky či na kole

Po celém nábřeží Svitavy vede cyklostezka, kterou můžete využít pro příchod čí příjezd na jednotlivá stanoviště. Některá místa neleží přímo u řeky a je nutné cyklostezku opustit.

MHD

V blízkosti všech stanovišť jsou zastávky MHD, které jsou také uvedené u popisků jednotlivých míst. Pro milovníky městského hromadného dopravování doporučujeme následující trasu: Vydejte se linkou číslo 4 ze zastávky Obřany, Babická. Ta vás doveze do zastávky Čtvery hony (přístup ke Slunečním lázním), Náměstí republiky (přístup na Husovické nábřeží). V oblasti Cejlu je díky opravám pohyb poměrně komplikovaný. Můžete využít zastávku Tkalcovská nebo Pastrnkova (další stanoviště u řeky) , ze které lze pokračovat linkou číslo 64. Ta vás zaveze až na Černovické nábřeží.

Vlak
Parní vlak propojí Wagon na ulici Tkalcovská a hlavní stage na Černovickém nábřeží. Vlak se bude přesouvat pravidelně každou celou hodinu.

>