Doprava na festivalu

Festival se koná hned na několika místech na nábřeží a tak máte tyto možnosti, jak se mezi jednotlivými místy přemisťovat:

Pěšky či na kole

Po celém nábřeží Svitavy vede cyklostezka, kterou můžete využít pro příchod čí příjezd na jednotlivá stanoviště. Některá místa neleží přímo u řeky a je nutné cyklostezku opustit.

MHD

V blízkosti všech stanovišť jsou zastávky MHD, které jsou také uvedené u popisků jednotlivých míst. Pro milovníky městského hromadného dopravování doporučujeme následující trasu: Vydejte se linkou číslo 4 ze zastávky Obřany, Babická. Ta vás doveze do zastávky Čtvery hony (přístup ke Slunečním lázním), Náměstí republiky (přístup na Husovické nábřeží). K dalšímu stanovišti u Wagonu se nejlépe dostanete ze zastávky Tkalcovská. Pokud jedete na dětskou divadelní scénu na ulici Zderadova, vystupte na zastávce Masná (linky 8, 9, 10, 31, 33, 64 a 67). Pro přístup na hlavní stage na Černovickém nábřeží můžete využít zastávku Tržní (linky 31, 33, 44, 77) nebo Hladíkova (linky 44, 77, 64, 67).

Vlak
Parní vlak propojí Wagon na ulici Tkalcovská a hlavní stage na Černovickém nábřeží. Vlak se bude přesouvat pravidelně každou celou hodinu.

>