Doprava na festivalu

Festival se koná hned na několika místech na nábřeží a tak máte tyto možnosti, jak se mezi jednotlivými místy přemisťovat:

Pěšky či na kole

Po celém nábřeží Svitavy vede cyklostezka, kterou můžete využít pro příchod čí příjezd na jednotlivá stanoviště. Některá místa (cyklomuzeum, Kafara, Industra) neleží přímo u řeky a je nutné cyklostezku opustit.

Pokud nemáte vlastní kolo, můžete si ho vypůjčit na Černovickém nábřeží nebo na konečné v Obřanech. Podpoříte tím projekt Kola pro Afriku.

MHD

V blízkosti všech stanovišť jsou zastávky MHD, které jsou také uvedené u popisků jednotlivých míst. Pro milovníky městského hromadného dopravování doporučujeme následující trasu: Vydejte se linkou číslo 4 ze zastávky Babická (Na konečné v Obřanech) přes Obřanský most do zastávky Náměstí republiky (přístup na Svitavské nábřeží), poté může pokračovat na zastávku Tkalcovská (další stanoviště u řeky) a tam přejít přes mostek na druhou stranu do Židenic a pokračovat linkou číslo 64 ze zastávky Tomáškova. Ta vás zaveze až na Černovické nábřeží.

English